GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Monster High Cosplay

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Monster High Cosplay – Dziewczyny z Monster High to prawie zwyczajne nastolatki. Prawie, bo ich rodzice nie są z typowymi mieszkańcami naszego świata i większość z nich kojarzy nam się raczej z nocnymi koszmarami. No bo wampiry, wilkołaki, żywe mumie i inne stwory… Ale, co się okazuje, ich córki, choć mają nietypowe cechy, są jednocześnie bardzo fajnymi dziewczynami i tak, jak każde nastolatki uwielbiają się bawić i lubią się podobać innym.

I w tym miejscu zaczyna się nasza wspólna przygoda. W kolejce do makijażu i do stworzenie stylizacji czekają już: Draculaura, Cleo De NIle, Lagoona, Frankie i Clawdeen. Każda z nich jest wyjątkowa pod względem charakteru i urody. Zupełnie inne typy to okazja aby zmierzyć się z wyzwaniem i wykazać profesjonalnym podejściem. Wybierz jedną z nich i wykonaj dla niej makijaż, korzystając z szerokiego wachlarzu kosmetyków. Potem przejdź do części z ubraniami i dobierz elementy garderoby i dodatki, tworząc nową stylizację.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer),

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Ubieranki, i Gry Znane Postacie