GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Skomponuj Swojego Zwierzaka

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Skomponuj Swojego Zwierzaka – ta gra skierowana jest do najmłodszych amatorów strony BobiBobi i gier dla dzieci. W tej grze dzieci mają okazję skomponować swoje własne zwierzątko, a raczej postać je przypominającą.

Zabawa dla małych dzieci – Na środku ekranu gry widzimy postać, którą przebieramy w jakieś zwierzątko. Można też stworzyć kombinacje różnych elementów poszczególnych zwierząt i powstanie całkiem nowa rasa:). Przeciągamy ubranka za pomocą myszki i patrzymy co z tego wyniknie. Jesteście w stanie rozpoznać przebrania wszystkich zwierzątek? Jeśli nie, poproście o pomoc mamę albo starsze rodzeństwo. A może sami skomponujecie jakieś całkiem nowe zwierzątko i zapytacie potem rodziców, żeby zgadli co to jest. Pewnie będzie przy tym dużo śmiechu. Zwierzątka, które tutaj możecie stworzyć to między innymi małpka, kotek, konik, żyrafa, lew, mysz, tygrys, pies, zebra, łoś. Klikamy na jakąś część i przeciągamy ją na postać znajdującą się na środku ekranu gry. Każdy element możemy przeciągać osobno, dzięki czemu możemy mieszać elementy z różnych zwierząt. Stwórzcie, kochane dzieci, każde ze zwierząt, a potem mieszajcie kilka. Odgadujcie co stworzyłyście, a potem próbujcie zrobić najśmieszniejsze kombinacje.

A Wy Kochani jakim zwierzątkiem chciałybyście być? Odważnym i dzielnym lwem, tzw. królem dżungli? Czy może figlarną małpką, która skacze i wygłupia się zajadając banany lub też kucykiem frywolnym i beztroskim, czy może przytulnym i słodkim koteczkiem.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Przyjemnej zabawy!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry Układanki, i Gry Zwierzęta