GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Droga do Coachelli

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Droga do Coachelli (Celebrity Road To Coachella) – Wraz z poprawieniem się pogody i coraz cieplejszymi dniami, coraz większa rzesza ludzi marzy o wyruszeniu przed siebie i najlepiej w nieznane. Nie każdemu jednak taki plan uda się zrealizować.

Inni za to już są prawie gotowi do przygody. Prawie bo potrzebują pomocy w przygotowaniu się do niej, tak na Tip Top. Wszak lepiej , aby w tracie jazdy nie okazało się, że ktoś, czegoś zapomniał. My na szczęście mamy znacznie przyjemniejsze zadanie i na pewno nie jest ono takie odpowiedzialne. Fantastyczne księżniczki z bajek ruszają w drogę do swojej znajomej, Coachelli. Chcą się pobawić w hippiski i ten styl ma dominować. Pobawmy się więc i my i udekorujmy im samochód, który fantastycznie wpasowuje się w klimat radosnej i swobodnej podróży. Nie wolno zapominać, że i dziewczynom przyda się odjazdowa stylizacja. Ciuchy to jedno ale dodatki mogą wspaniale podkreślić kreację.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

 

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Przygodowe, Gry Ubieranki, i Gry Znane Postacie