GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Truskawkowe Ciasto

Ocena gry:

6.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Truskawkowe Ciasto (Strawberry Cake) – Jeśli wraz z nadejściem lata, ładnej pogody i wielu pysznych owoców marzy Ci się truskawkowe ciasto to bardzo dobrze trafiłeś. Z tej kuchennej gry dla dzieci nauczysz się jak zrobić pięknie wyglądające i smaczne ciasto truskawkowe. Przygotowane wcześniej składniki takie jak: fix do ciasta, jaja, woda, mus truskawkowy, olej i inne i wrzucamy do odpowiednich naczyń i mieszamy – wszystko według instrukcji. W kolejnym kroku przekładamy ciasto na brytfannę i pieczemy.
Gdy nasze pyszne, pachnące ciasto jest upieczone trzeba je przez parę minut wystudzić, a następnie przyozdobić kremem i wcześniej umytymi i obranymi truskawkami.

Sterujemy – przy pomocy myszki. Chwytamy i przeciągamy składniki w odpowiednie miejsce.

Moi drodzy. Do wykonania takiego truskawkowego ciasta nie musicie nikogo przekonywać. Wystarczy, że wspomnicie o pysznym, pachnącym truskawkowym cieście, a mama lub babcia z pewnością będzie zachwycona tym pomysłem i na pewno razem z Wami z chęcią przystąpi do jego wykonania. W czasie gdy mama piecze ciasto wy możecie np. obierać truskawki.

Tak więc.. Powodzenia i Smacznego! Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Gotowanie