GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Golden Acres

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Golden Acres to fantastyczna i przebojowa gra farmerska w której będziesz największym farmerem w kraju. A więc nie czekaj tylko włóż wygodne buty, podwiń rękawy i zbuduj farmę swoich marzeń: siej i zbieraj, buduj i dokarmiaj zwierzęta, sprzedawaj gotowe produkty i kupuj je. Odnajdź swoje powołanie i wciel w czyn swoje strategiczne zdolności zamieniając skromny kawałek nieużytku w farmerską potęgę, razem ze swoim najlepszym i wiernym towarzyszem o imieniu Freddy.

Nie zapomnij tylko o swoich znajomych i zaproś ich do współpracy: w gospodarstwie nie ma nic cenniejszego niż zwyczajna sąsiedzka pomoc. Postaw farmerskie imperium tak aby wzbudzić zazdrość w innych. Stawianie i rozbudowywanie farmerskich budynków wejdzie Ci w krew, podobnie zresztą jak sadzenie drzewek owocowych, roślin w ogrodzie i na polu. Karmienie zwierząt będzie prawdziwą pasją, a patrzenie jak wszystko rośnie przyjemnością: opieka nad kurczakami, dojenie krowy i strzyżenie owiec – to zajęcia do których przywykniesz. 🙂 W wolnym czasie sprawdzaj co tam u konkurencji tzn. na sąsiednich farmach – nikt nie może być przecież lepszy od Ciebie. Codzienna dawka farmerskiej zabawy sprawi, że nie będziesz chcieć zakończyć tej pasjonującej przygody!

Sterowanie – myszką, a gdy zajdzie potrzeba klawiaturą.

Powodzenia Mali Farmerzy. Golden Acres czeka na Was! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry BobiBobi, Gry Farma, Gry MMO, Gry Multiplayery, Gry Opieka, Gry Przeglądarkowe, Gry Przygodowe, Gry Symulacje, i Gry Zwierzęta