GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Królewna Śnieżka – Kiedyś i Teraz

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Królewna Śnieżka – Kiedyś i Teraz (Now And Then: Snow White Sweet Sixteen) – Królewna Śnieżka spędziła piękne chwile w swoim bajkowym świecie. Szczęśliwa z przyjaznymi krasnoludkami nawet nie zauważyła, jak ten czas leci, lata mijają i właśnie nadchodzą jej szesnaste urodziny. Czas więc na niespodziankę.

Śnieżka ma okazję wyrwać się na chwilę do zupełnie innego świata, gdzie jej przyjaciele organizują imprezę. Czas na niesamowite szesnaste urodziny we współczesnych latach. Jest to nowe doświadczenie dla królewny i przyda jej się pomoc. Zacznij od jej wyglądu. Dokonaj metamorfozy zachowując jednocześnie typowe dla Śnieżki akcenty. Ulubione kolory, czerwony i niebieski mogą występować w bardziej nowoczesnej formie ale to nie znaczy, że nasza królewna nie polubi innych Twoich pomysłów. Nowa fryzura to bardzo dobry pomysł. Do tego niesamowita biżuteria. Możesz wybierać z cudownie zaopatrzonej szafy.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Symulacje, Gry Ubieranki, i Gry Znane Postacie