GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Co na Obiad?

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Co na Obiad? (What’s for dinner?) – co by tu przygotować na obiad? Pomoże Ci w tym ta oto kulinarna gierka gdzie będziesz miał okazję poćwiczyć wirtualne gotowanie. Zapoznaj się z przepisem i postępuj zgodnie z instrukcją, aby przygotować wybrany posiłek. Dania możesz przygotować według 7 różnych przepisów (na każdy dzień inny przepis): zupa grzybowa, spaghetti, pizza, ryba, risotto, a także sałatki.
Gdy wybierzesz danie do zrobienia pojawi się ekran z przepisem – Ingredients i wyglądem dania oraz instrukcją w punktach jak postępować. Każdy z przepisów oznaczony jest gwiazdkami informującymi o poziomie skomplikowania przepisu.

Do this recipe! – wykonaj zadanie wg. przepisu.
Zostajemy przeniesieni do spiżarni Pantry gdzie wybierzemy odpowiednie składniki do naszego posiłku.

Gathering – lista produktów potrzebnych do wykonania zadania. Naszym zadaniem jest znaleźć na półkach w kuchni produkty wymienione na liście po lewej stronie. Zadanie wykonujemy na czas Time limit.

Gdy zgromadzimy wszystkie produkty Gather w zależności od przepisu obieramy Peel, kroimy Cut, wyciskamy Squeeze, odmierzamy – Measure, mieszamy Mix, smażymy Fry, gotujemy Boil, pieczemy Bake i wreszcie podajemy – serwujemy Serve.

Play now – aby zacząć grę,
Sterowanie – w tej grze sterujemy myszką.

Każdego dnia miłego gotowania! 🙂 wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Gotowanie