GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Czekoladowe Brownie

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Czekoladowe Brownie (Brownies) – dziś Drogie Dzieci przygotujemy coś pysznego dla wszystkich łasuchów. Brownie jak już wiecie to ciacho z dużą ilością czekolady, a co po za tym? Zobaczmy…

A więc do dzieła. Zaczynamy od zapoznania się z przepisem – jest co prawda po angielsku, ale możecie to też potraktować jako fajną naukę inglisza:). Kliknij Recipeaby poznać przepis na pyszne ciasto Brownie i jego składniki. Będą nam potrzebne m.in. jaja, cukier, masło, mąka no i oczywiście… tabliczka czekolady. Zaś nasza kuchnia musi posiadać piecyk, mikser i inne kuchenne gadżety jak miseczki, tależe czy mieszadła.

Mówię Wam o tym wszystkim bo takie ciasto Brownie możecie zrobić w domu razem z mamą lub babcią, a ta gra może być doskonałą inspiracją, a może nawet podpowiedzią jak coś zrobić.

Kliknij Play aby zacząć przygodę w kuchni. Na początek „rozprawiamy się” z czekoladą do której dodajemy masło, następnie masę czekoladowo-maślaną roztapiamy i mieszamy na kuchence. Robimy to w specjalnej miseczce, którą umieszczamy w garnku z gotującą wodą – wtedy mamy pewność, że nasza masa się nie przypali, a będzie za to doskonale wymieszana. W następnym kroku przygotowujemy już Czekoladową Masę Brownie z dodatkiem kakao, cukru i wanilii…
Trzymając się pięknie zrobionej interaktywnej instrukcji postępujemy według przepisu i pokonujemy kolejne kroki aby powstało pyszne ciasto Brownie, które na końcu pięknie przyozdobimy i podamy.

Sterujemy myszką – klikamy aby dodać składniki, mieszamy, kroimy, ustawiamy itd…

Kochane Dzieciaczki!
Życzę Wam udanej zabawy z pysznym ciastem Brownie!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Gotowanie