GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

BFFs Domówka

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

BFFs Domówka (BFFs House Party) – Lato jest najlepsze na imprezy na plaży, jesienią fajnie posiedzieć przy ognisku. A w zimę? W zimę kusi aby posiedzieć w przytulnym domku, przy ciepełku, nie przejmując się zimnem i lodowatymi powiewami wiatru. Ale czy to siedzenie w domu musi być nudne?

Absolutnie jesteśmy przeciwni domowej nudzie. Nie tylko my. Te trzy urocze dziewczyny mają dość marudzenia. Skoro siedzą w domu to mogą przecież zrobić domówkę. Nie ma to jak połączyć przyjemne… z przyjemnym. Ciepełko domu i spotkanie ze znajomymi. To jest myśl, którą trzeba, jak najszybciej wprowadzić w życie. Skoro wszyscy są za, to teraz trzeba wszystkich zaangażować w przygotowania. Nie daj się prosić. Wbijaj na spotkanie i pomóż dziewczynom z urządzeniu domówki dla przyjaciół. Dekoracje pokoju, napoje, przekąski? Czy czegoś jeszcze brakuje? Tak. Dziewczyny muszą się przebrać. Pomóż im w podjęciu odpowiednich decyzji i doborze różnych części garderoby.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry dla Dziewczyn, Gry Gotowanie, Gry Symulacje, i Gry Ubieranki