GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Cake Master

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Cake Master – gierka, w której uczymy się przyrządzać i dekorować pyszne ciasta:). W grze mamy sporo etapów do przejścia, w których jest wiele pracy do wykonania. Gra wymaga sprytu i skupienia – musimy także dobrze operować myszką, aby wykonać zadania zgodnie z zaleceniami. Z reguły musimy np. pokroić ciasto, przeciągnąć ozdoby, przyozdobić kremem itd.. Są trzy tryby gry: Easy – łatwy, Normal – średni i Hard – trudny.

To jaki wzorek ma być na cieście, czy jaką ozdobę mamy umieścić na nim nie musi nam aż tak bardzo zaprzątać głowy, ponieważ wszystko mamy narysowane lub pokazane na ekranie gry. Kursor myszki zamienia się wówczas w wyciskarkę kremu lub inny przyrząd kuchenny. Wszystkie czynności powinno się wykonywać dokładnie i starannie, ale z drugiej strony w lewym górnym rogu ekranu gry jest zegar, który odlicza nam czas, a więc musimy się wyrobić w tym czasie.

Z tej gry możecie zaczerpnąć wiele pomysłów na fajne udekorowanie ciasta u siebie w domu. Bo przecież ciasto może wyglądać ładnie i wtedy nawet oczy jedzą i smakują te pyszne wypieki.

Play Game – aby rozpocząć grę,

Sterujemy – przy pomocy myszki.

Życzę Wam dużo radości podczas tej zabawy!

Bądź Mistrzem Kuchni! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Gotowanie