GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Perfekt Pizza

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Perfekt Pizza (Perfect Pizza) –  to bardzo fajna gra, w której komponujemy własną pizzę. Układamy dodatki na pizzy takie jak ser, szynka, pieczarki itd.. według podanego wzoru. Po lewej stronie układamy, po prawej widzimy wzór. Aby zarobić kaskę musimy ułożyć składniki idealnie według wzoru, wszystko ma tutaj znaczenie. Klikamy na składnik i umieszczamy w odpowiednim miejscu na naszej pizzy.

Po wykonaniu pizzy pojawi się napis „pizza accuracy” oraz zaraz za nim będzie liczba podana w procentach na przykład pizza accuracy 60% – oznacza to, że Wasza pizza wygląda w 60% tak jak pizza ze wzoru. Czyli tak sobie, bo idealnie byłoby mieć 100%. Nie jest jednak tak łatwo zdobyć 100%, ponieważ nawet jeśli na pierwszy rzut oka pizze wyglądają tak samo, to znaczenie ma nawet to, że jakiś składnik będzie w choć odrobinę innej odległości od drugiego. Dlatego perfekcyjność wymagana.

Aby rozpocząć kliknij START, następnie wybieramy jeden z trybów.

Mamy dwa tryby gry:

Career Mode – dziennie musimy zarobić odpowiednią ilość pieniędzy, czyli zrobić (udekorować) określoną liczbę pizz np. w 1 dniu 100$, w 2 dniu 125$ itd..

Speed Mode – na czas – w ciągu 12 godzin musimy udekorować jak najwięcej pizz,

Receipts – ilość pieniędzy zebranych w ciągu dnia,

Total Cash – całkowita ilość zarobionych pieniędzy,

Pizza Timer – informuje nas ile pozostało nam czasu na wykonanie zadania,

Miłych kompozycji i Powodzenia:) życzy BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Gotowanie, Gry Restauracja, i Gry Symulacje