GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Cake Mania

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Cake Mania – to gierka, w której bohaterką jest sprzedawczyni w piekarni. Jej zadaniem jest obsługa przychodzących gości – są to takie czynności jak: zebranie zamówienia, upieczenie ciasta, dodanie polewy, dostarczenie ciasta i pobranie należności itd… Musisz obsłużyć odpowiednią liczbę klientów w czasie pracy piekarni. Aby przejść do następnego levelu, Twój dzienny utarg, czyli „Cash” musi przekroczyć odpowiednią sumę „Baker Goal”.

W dalszych etapach zwiększa się m. in. liczba klientów i dzienna suma pieniędzy, którą trzeba zdobyć, a więc z każdym poziomem gra robi się coraz trudniejsza. Ale spokojnie na pewno dacie sobie radę, bo przecież z kolei Wy z każdym poziomem nabieracie więcej doświadczenia. Na początku gry wykonujcie to co pokazują szare strzałki, a nauczycie się podstawowych zasad panujących w piekarni. Sprawdźcie jak to jest prowadzić swoją własną cukiernię i jak bardzo trzeba się postarać, aby goście byli zadowoleni i chcieli do Was wrócić.

Sterowanie odbywa się za pomocą myszki. Wskazujemy dokąd ma się udać nasza urocza bohaterka.

Aby zagrać naciśnij Play. Następnie kliknij na pojawiające się historyjki obrazkowe, a na końcu przycisk Let’s Play. Pierwszym zadaniem naszej bohaterki jest zdobyć 200 dolców w dziennym utargu.

Mam nadzieje, że dacie radę:) hehe Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Restauracja i Gry Symulacje