GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Tina Wraca do Szkoły

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Tina Wraca do Szkoły (Tina Back To School) – Radosny, wolny czas związany z przerwą wakacyjną, pomału acz nieubłaganie kiedyś się kończy. Dla jednych to powód do smutku a inni widzą w tym nowe okoliczności z pozytywnymi stronami.

Tina nie ma problemu z powrotem w szkolne mury. Ma tu przyjaciół i znajomych a dzięki temu okazję do zabawy i szalonych pomysłów. A że w międzyczasie czegoś się nauczy na lekcjach to przecież też zaleta. Zanim jednak przywita ją pierwszy szkolny dzwonek wzywający na zajęcia, Tina musi się przygotować. Dwa miesiące słodkiego lenistwa a teraz czas rano wstać i uszykować. Pierwszy poranek może być ciężki, dlatego Tina liczy na pomoc. Bez wsparcia może się spóźnić a to jest niedopuszczalne. Razem będzie szybciej i sprawniej.  Przeprowadź Tinę poprzez zabiegi kosmetyczne i inne etapy porannych rytuałów. Zobacz, co trzeba zrobić i wykonuj czynności zgodnie z udzielanymi wskazówkami. Klikaj w akcesoria i wykorzystuj je zgodnie z przeznaczeniem. Koledzy i koleżanki czekają.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Pielęgnacja, i Gry Symulacje