GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ułóż Skrzyneczkę!

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Ułóż Skrzyneczkę!  (Unstackable) – Niezbyt ładnie to wszystko poukładane i pewnie zaraz się poprzewraca, A nawet jeśli nie, to każdy ruch grozi katastrofą.

A na samym szczycie stoi sobie nasza cenna skrzyneczka, z tajemniczą zawartością. Stoi dość niepewnie. Najlepiej jakby znalazła się na solidnej podstawie, gdzie nic jej nie będzie zagrażało. Ale, jak to zrobić skoro pod nią stoi tyle innych rzeczy, a nikt nie ma na tyle siły by ją podnieść? Nie ma innego sposobu jak usunąć wszystkie inne przedmioty, na których nasza skrzynka stoi. Wystarczy więc w nie kliknąć i znikną. Super. Ale jeśli stoi na kilku różnych kształtach to usunięcie jednego elementu może zachwiać konstrukcją i nasza skrzynka może wylecieć gdzieś poza docelowy obszar. I właśnie w tym momencie trzeba uruchomić myślenie, planowanie, wyobraźnię i szybkie palce. Jeden fałszywy ruch i etap nie zostanie zaliczony. A fajnie by było przejść je wszystkie.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry Fizyczne, Gry na Tableta i Smartfona, i Gry Puzzle