GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Goodgame Disco

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Goodgame Disco to niesamowita gra dla wielbicieli dyskotek i menedżerów. Jeśli chciałbyś sprawdzić się w prowadzeniu właśnie takiego biznesu to ta gra z pewnością jest dla Ciebie. Wejdź do muzycznego świata i poprowadź swój własny i jedyny w swoim rodzaju klub dyskotekowy. Z Twoją pomocą lokal ma szansę stać się jednym z najbardziej odwiedzanych i najgorętszych miejsc w mieście. Możesz być naprawdę dobrym DJ-em i puszczać świetną muzykę lub barmanem serwującym niesamowite drinki.

Z czasem zarabiasz coraz więcej pieniędzy i punktów i rozbudowujesz dyskotekę wzbogacając ją o nowe urządzenia, dekoracje i powierzchnię dzięki czemu podwyższasz standard i opinię o klubie.

Menu Imprezy – tutaj możesz zaplanować nową imprezkę i wypełnić wszystkie zadania wg. zaleceń. Zadania te zaprocentują dodatkowymi dochodami i punktami doświadczenia.
Mamy także m.in. opcje: Przebuduj – gdzie zmieniamy lokal wg. upodobań, Pracownik – zarządzamy pracownikami, Lounge – gdzie możemy się zrelaksować, Ranking – na bieżąco możemy obserwować postępy innych graczy, Prominent – tu zapraszasz gwiazdy aby poprawić swój prestiż.
Nie możesz zapominać o dostarczeniu do lokalu składników potrzebnych do robienia drinków, ponieważ goście muszą mieć ciągle coś do picia.

Jeśli chcesz aby wszystkie Twoje postępy w grze zostały zapamiętane niezbędną czynnością jest darmowa rejestracja. Dzięki rejestracji będziesz miał dostęp do wszystkich możliwości i opcji w grze np. dostęp do Disco-Chata.

Graj Teraz – aby zacząć grę. Następnie wpisujemy swoje imię i Start.
Sterowanie – przy pomocy myszki.
Samouczek – na początku przez wszystko przeprowadzi Cię samouczek z niezbędnymi wskazówkami.

Zatem.., imprezkę czas zacząć! Powodzenia! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry MMO, Gry Multiplayery, Gry Strategiczne, i Gry Symulacje