GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Randka Księżniczki

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Randka Księżniczki (Princess Royal Date) – Księżniczka Darla ma dziś cudowne plany. Wieczór zapowiada się romantycznie, wręcz bajkowo. Wszak Darla to księżniczka a jej ukochany jest prawdziwym księciem z bajki.

Jak to niestety czasem bywa, także w bajkach, na drodze do szczęścia może stanąć jakaś przeszkoda.  Darla nie spodziewała się, że jej spotkanie z księciem może zostać zniweczone przez podłą wiedźmę. Ale właśnie tak się może stać. Czarownica pojawiła się na drodze do zamku i tam napotkawszy Darlę rzuciła na nią czar i zniszczyła jej urodę. Księżniczka jest cała we łzach i rozpaczy. Tylko Ty możesz uratować ten dzień i doprowadzić do randki tych dwojga zakochanych. Pomóż jej w szybkim przygotowaniu się na wieczór. Zadbaj o cerę, makijaż a nade wszystko o stylizację. Wszystko musi do siebie pasować, tak jak tych dwoje pasuje do siebie nawzajem. 

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Makijaż, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Pielęgnacja, Gry Symulacje, i Gry Ubieranki