GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Omijaj Zwierzaczki

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Omijaj Zwierzaczki (Fragile Fauna) – z tej gry dla dzieci możemy wyciągnąć tylko jeden wniosek – musimy okazać się sprytniejsi od zwierząt, co wierzcie mi, wcale nie jest łatwe! 🙂

Pokonuj kolejne małe poziomy (Wave) aby przejść do kolejnego levelu. Jak już wspomniałem w tej grze skierowanej do najmłodszych musimy tak zwinnie poruszać myszką aby pozbierać wszystkie punkciki z planszy jednocześnie ani przez chwile nie stykając się z żadnym ze zwierzątek. A zwierzaki jak to one wcale nam zadanie nie ułatwiają i skaczą, biegają, chodzą po przekątnej, w dół i w górę itd.. Wraz kolejnymi planszami zauważymy, że nasi milusińscy coraz bardziej wykazują się przebiegłością i biegną akurat tam gdzie my zbieramy kropki. No cóż w końcu jak w prawdziwym życiu: możemy rozróżnić zwierzęta bardziej i mniej inteligentne:).Gdy już pokonamy 4 wielkie Levele to w nagrodę odsłoni nam się bonusowa plansza (to ta ze znaczkiem nieskończoności) w której będziemy mogli pobić rekord wytrzymałościowy.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Nie musisz właściwie nic robić, klikać ani nic takiego – wystarczy najechać myszką na kropki i je pozbierać.

Wszystkim sprytnym dzieciakom życzę super zabawy!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry Zręcznościowe, i Gry Zwierzęta