GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Świat Marzeń

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Świat Marzeń (Dreamfields) – Czym byłby świat bez marzeń – tych skromnych i tych bardzo wzniosłych? Wszystkie marzenia są bezcenne w każdym wieku, ale najpiękniejsze są marzenia dziecięce – takie proste i czyste. Czyż nie piękniejszy byłby świat gdyby ziściły się marzenia BobiBobi o lepszym świecie – świecie marzeń?

Wróćmy jednak do gry:). W grze Świat Marzeń praktycznie wszystko jest możliwe – tutaj najskrytsze sny stają się rzeczywistością. W grze wcielamy się w postać chłopca, który podróżując przez las wykonuje kolejne nieskomplikowane zadania – z naszą pomocą zbiera dobra leśne takie jak drewno, kwiaty, grzyby, nasiona itd… Zebrane czy też kupione w lesie nasiona możemy zasadzić na specjalnych grządkach. Wykonywanie poszczególnych czynności wiąże się z ubywaniem energii – np. ubywa nam jeden punkt fantazji. Dzięki produktom leśnym, które zbierzemy jesteśmy w stanie się rozwijać i pozyskiwać nowe produkty i narzędzia.

W grze z czasem zdobywamy niezbędne doświadczenie i wchodzimy na coraz wyższe poziomy, które otwierają przed nami kolejne surowce i budynki. A jeśli nowe rzeczy materialne to i nowe zadania – na to nigdy nie możemy narzekać w tej grze. Zbieramy zasoby, kończymy przepisy i odkrywamy kolejne funkcje tej fantastycznej gry.

Sterowanie – przy pomocy myszy.

Gra nie wymaga logowania, ale aby zapisać swój postęp i móc wrócić później do gry musimy być zarejestrowani i się zalogować.

Zatem do dzieła! Świat Marzeń czeka na Ciebie! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry MMO, Gry Multiplayery, Gry Strategiczne, i Gry Symulacje