GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Pokój Elsy i Anny

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Pokój Elsy i Anny – Sprzątanie pokoju ma swój urok który wyłania się wraz z każdym sprzątniętym papierkiem i ładnie ustawionymi rzeczami.

Anna siedząc sobie spokojnie i nie przejmując za bardzo odbiera wiadomość od Elsy. Wiadomość jest fantastyczna. Wieczorem ma odbyć się bal. Spotkanie ze znajomymi, piękne suknie i tańce. To wszytko brzmi cudownie. Tylko jest małe „ale”. Anna nie może nigdzie iść póki nie skończy sprzątania. I jak do tej pory nie śpieszyło jej się za bardzo, tak teraz musi się szybko uwinąć z problemem, jeśli nie chce przegapić balu. Elsa obiecała pomóc ale jeśli Anna zabierze się za sprzątanie od razu to zdąży. Mokre plamy, krzywo ustawione meble, śmieci i wiszące pajęczyny to nie są ozdoby pokoju księżniczek. Jest trochę pracy ale jeśli jej pomożesz to na pewno znajdzie jeszcze czas na to aby przejrzeć szafę pełną pięknych ubrań i z pośród nich wybierze tą jedną kreację wieczorową.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Symulacje, i Gry Znane Postacie