GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Goodgame Fashion

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Goodgame Fashion – Otwórz własny salon i zostań znanym projektantem mody! Wyznaczaj nowe trendy, projektuj i produkuj własne ubrania, kupuj nowe materiały i wykroje, aby wkrótce stać się jednym z najbardziej wziętych projektantów mody…
Pierwszą rzeczą, którą robimy w grze Goodgame Fashion jest wybór wyglądu naszej postaci. Następnie gra przeprowadza nas przez tutorial czyli przewodnik, który pokaże nam co i jak.
Jak w każdej grze ekonomiczno – strategicznej najważniejszy jest rozwój. Wraz z nim zatrudniamy coraz więcej pracowników np. kolejne krawcowe, które będą realizować nasze krawieckie plany. Jednak aby każda z naszych krawcowych wykonywała solidnie swoją pracę musimy zakupić dla niej krój i nauczyć wykonywać zadanie.

Z czasem nasz salon wzbogacany jest w coraz więcej i coraz ciekawsze towary, aby nasi klienci mieli możliwość zapoznania się z nimi. Liczymy oczywiście, że każdy nowy produkt świetnie się przyjmie jednak aby tak się stało musimy włożyć w to wiele wysiłku. Oczywiście w każdym modelu ubrania możemy zadbać o niezbędne szczegóły, dodatkowe akcesoria i ozdoby. Wszystko po to aby szyć coraz to nowsze i bardziej wymyślne stroje.

Ta gra z pewnością spodoba się w większości dziewczynkom, co nie oznacza, że świat mody ogranicza się tylko do dziewczyn, czego dobrym przykładem jest wielu klasowych projektantów mody.

Sterowanie – przy pomocy myszki.
Graj teraz – aby zacząć grę. W tej grze możemy grać bez rejestracji jednak warto dokonać darmowej rejestracji w celu zapamiętania postępu w Twojej grze.

Miłej zabawy w modnym świecie Goodgame Fashion!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry MMO, Gry Multiplayery, Gry Strategiczne, i Gry Symulacje