GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Frozen Sisters Halloween Party

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Frozen Sisters Halloween Party – Jakiś pomysł na Halloweenowy wieczór? W wielu krajach poprzebierane dzieciaki ruszają po cukierki. Trochę starsi mają w planach wieczorne imprezy. Oni także będą przebrani. Halloween opanował świat i świetnie się bawi.

W odległej Krainie Lodu żyją dwie księżniczki. Anna i Elsa podróżowały po świecie i poznały różne tradycje. Bardzo przypadły im do gustu tradycje i rozrywki związane z Halloween. Postanowiły sprawić sowim poddanym przyjemność w tym roku i zorganizowały imprezę. Oczywiście nie może się obyć bez przebieranek. Same też muszą się odpowiednio zaprezentować. Pomóżcie im wybrać coś odpowiedniego na taką okazję. Poza strojem trzeba też zadbać o odpowiedni makijaż, fryzurę a nawet o dodatki, bez których kreacja mogłaby nie być kompletna. W tę noc wszystkie księżniczki, stwory, duchy i wiedźmy są sobie równe. Kim więc będą nasze księżniczki?

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Halloween, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Ubieranki, i Gry Znane Postacie