GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Balonówka

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Balonówka – Taki prosty produkt a może dać mnóstwo radochy. Balony. Można je podrzucać, odbijać ze znajomymi albo rozwalać. Dziś, wcielając się w małego misia, możesz poćwiczyć swoją celność.

Weź do łapki piłeczkę, przyjrzyj się umieszczeniu balonów i rzucaj. Przy pomocy myszki ustawiasz trajektorię lotu piłeczki a gdy uznasz, że ustawienie jest optymalne, kliknij w przycisk i wpraw piłeczkę w ruch.  Twoim celem jet trafienie w jak największą ilość balonów za jednym rzutem. Warto o tym pamiętać, bo masz ograniczoną ilość rzutów do wykonania. Na dole planszy jest to pokazane. Tam też podana jest minimalna ilość balonów, które trzeba rozwalić w każdym poziomie gry. Zaliczenie zadania otwiera kolejny etap. Stopień trudności zwiększa się na każdym nowym poziomie. Ułatw sobie zadanie wykorzystując bonusowe baloniki, które mogą pomnożyć Twoją piłeczkę i zwielokrotnić trafienia, albo dać Ci dodatkowe rzuty. Bomby z założenia wybuchają. Przyjrzyj się skrzyniom oddzielającym Cie od balonów. Może któraś będzie się nadawać do zniszczenia i balony staną przed tobą odsłonięte.

Sterowanie – przy pomocy myszki

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie, Gry dla Dzieci, Gry Strzelanki, i Gry Zwierzęta