GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kucyki My Little Pony 2

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Kucyki My Little Pony 2 (Friendship Ball) – Kochane Dzieci! Dziewczynki i Chłopcy! Mam dla Was fantastyczną grę dla dzieci w której głównymi bohaterami są Wasze ulubione Kucyki My Little Pony.
Jest taki świat w którym życie płynie beztrosko, każdy jest dla siebie miły i uprzejmy, a wszelkie waśnie i niezgody są od razu wyjaśniane i zapominane. To Ponyville czyli Kucykowo gdzie mieszkają wszystkie przyjacielskie kucyki. Tam Przyjaźń to oznacza Magię, a kucyki uwielbiają się ze sobą bawić, wyruszać w nieznane i przeżywać ze sobą wspaniałe przygody. Kucyki są zawsze gotowe nieść pomoc potrzebującym i sobie nazwajem. Każdego roku kucyki obchodzą Święto Przyjaźni i z tej okazji organizują Wielki Bal Przyjaźni na którym nie może zabraknąć żadnego z nich. Na tym balu zostaje wybrany najbardziej przyjacielski kucyk roku. Ach jak cudownie byłoby uczestniczyć w tym balu…;) A po balu kucyki wracają każdy do swoich domków i codziennych obowiązków, aby za rok spotkać się znów na jeszcze piękniejszym balu.

Pamiętajcie Dzieci, że w tej pięknej, kucykowej krainie dobro zawsze zwycięża. W naszym życiu jest podobnie, zło nigdy nie przetrwa zbyt długo, źli ludzie w końcu rozumieją co robią źle, zły czas przemija, a kłamstwo (jak mówi przysłowie) ma zawsze krótkie nogi, za to prawda i dobro zawsze będzie… i będzie zwyciężać bo dobro jest w nas od samego początku.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Wszystkim Miłośnikom Kucyków życzę Wesołej Zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry My Little Pony, i Gry Zwierzęta