GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Mój Ty Bohaterze!

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Mój Ty Bohaterze! (Need a Hero) – gra zaprasza wszystkich spragnionych dobrej przygody połączonej z logicznym myśleniem. Wciel się w rycerza i przechodź kolejne plansze grając w grę typu 3 w jednej linii.

Bohater potrzebny o zaraz! Pewnego razu straszny smok porwał księżniczkę, która obchodziła właśnie swoje osiemnaste urodziny. Jakiż to był ogromny cios dla ojca księżniczki czyli starego króla, który dopiero co cieszył się z wkraczania księżniczki w dorosły wiek, a już musiał się smucić po jej porwaniu? Iluż było śmiałków, którzy bezskutecznie próbowali ruszyć w pogoń za bestią? Jakiegoż bohatera potrzebowało królestwo aby uwolnić dziewczynę uwięzioną w wieży?
Wtedy nagle pojawił się super bohaterski rycerz, w którego to właśnie się wcielamy walcząc z potworami i pokonując tym samym kolejne levele w rozgrywce z układaniem 3 elementów w jednej linii. Czy uda nam się dotrzeć do księżniczki i ją uwolnić? Zależy tylko od Ciebie. Wraz z kolejnymi poziomami zadania nasze są coraz bardziej wymagające, jednak my też z naszymi umiejętnościami i mocami nie stoimy w miejscu.

Dobra, darmowa zabawa gwarantowana!

Miłego Grania i Uwolnij Księżniczkę! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry MMO, Gry Multiplayery, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Puzzle, i Gry Trzy w Linii