GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Zombie Buster

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Zombie Buster – Są takie dni, albo wieczory, że gdzie nie spojrzy się tam są jakieś cienie i poczucie, że coś się czai. Tym razem przeczucie Cie nie myli. Zombie są wszędzie i chociaż są powolne, to misja jest trudna.

Wciel się w dzielnego obrońcę miasta i ludzkości. Uzbrojony w wyrzutnię granatów masz szansę i obowiązek zniszczenia każdego zombiaka którego spotkasz. Przyjrzyj się układowi sił i rozmieszczeniu przeciwnika. Jest to ważne, bo nie strzelasz zwykłymi kulami. Twoje granaty wybuchają z pewnym opóźnieniem i odbijają się od różnych elementów konstrukcyjnych. Niektóre rzeczy po wybuchu się przesuną a na niektórych nie zrobi to wrażenia. Przemyśl, z jaką mocą i w jakim kierunku strzelić aby granat wybuch tam, gdzie tego potrzebujesz. Tutaj nie liczy się pośpiech a precyzja. Na szczęście, gdyby coś poszło nie tak, Twoje granaty Ciebie nie skrzywdzą.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie, Gry dla Chłopców, Gry Halloween, Gry na Tableta i Smartfona, i Gry Strzelanki