GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Nakarm Stworka!

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Nakarm Stworka! – W naszej okolicy grasuje głodny stwór. A raczej głodny stworek. Nie jest on ani duży, ani straszny. Jest uroczy, słodki i po prostu ciągle głodny.

Nakarm Stworka aby uśmiech pojawiał się na jego twarzy. Uśmiechnięta buzia to najlepsza nagroda za wysiłek włożony w to zadanie. Drugą nagrodą mogą być zebrane punkty i osiągnięcie rekordu. A co trzeba zrobić, aby tak się właśnie stało? Trzeba posłać smakowitą piłeczkę wprost do otwartej buzi stworka. Stoi on na zielonej łące a przed nim jest piłeczka. Nad nią porusza się strzałka a powyżej widać chmurkę, która pokazuje siłę i kierunek wiatru. Kliknij w ekran a piłeczka wyskoczy w górę pod kątem takim, jaki wskazywała strzałka. Weź pod uwagę wiatr, który może piłeczkę zwiać w którąś stronę. To, czy siegnie celu zależy od Twojego wyczucia. Ile piłeczek dziś trafi do żołądeczka?

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BoboBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie, Gry dla Chłopców, Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, i Zabawy dla Dzieci