GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Donut Shooter

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Donut Shooter – Jeśli z pośród wielu łakoci, to te słodziutkie pączki w dziurką zdobyły Twoje serce i żołądek, to nie będziesz mógł się oderwać od tej gierki.

Ale, co można robić z donutami w wirtualnym świecie? Zjeść się nie da, bo ekran utrudnia poczucie smaku. Można za to zbijać je i usuwać z planszy. Co z tego będzie? Frajda, mnóstwo zabawy i punkty do zdobycia. Chcąc zdobyć punkty a tym samym usnąć jakieś pączki z pola, trzeba znać zasady. Pomieszane łakocie schodzą z góry w dół. Widoczna linia pokazuje, gdzie jest granica, po przekroczeniu której gra się skończy. Pączki obsuwają się a jedynym sposobem na uniknięcie przekroczenia granicy, jest zbijanie ich przy pomocy armatki. Strzela ona pączkami i jeśli ustawisz dzięki niej grupkę trzech takich samym donutów to w tym właśnie momencie one znikają. Zdobywasz punkty i grasz dalej. Od czasu do czasu będzie szansa wykorzystania bonusów. Nie przegap ich.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Strzelanki, i Gry Trzy w Linii