GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kanonadka

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Kanonadka – ta gra to fajna strzelanka, w której uderzasz kulami za pomocą działa do nadlatujących samolotów. Myślicie, że jest to zwykłe działo armatnie? Nic z tych rzeczy, to działo, które ma duszę i pewną misję do wykonania. Jeśli chcecie mu pomóc, to zapraszam do gry.

To działo armatnie mieszka sobie w lesie i jest strażnikiem wszystkich leśnych zwierzątek. Złe samoloty chciałyby wyciąć las i zrobić sobie lądowisko. Zniszczyło by to całą naturę, a zwierzęta straciłyby swój dom. Dlatego samoloty tak usilnie próbują znaleźć sposób na pokonanie działa. Ale jest ono bardzo czujne, nawet gdy śpi słyszy nadlatujące samoloty i szybko reaguje. Tym razem jednak samoloty stały się jeszcze bardziej okrutne niż wcześniej, oprócz zwykłych ataków i tego, że trzeba je zestrzelić, bo same samoloty też są groźne, to wypuszczają jeszcze rakiety. Ale spokojnie jeśli trafimy w nie możemy je również zestrzelić, jednak są dużo mniejsze niż samoloty i trudniej w nie trafić.

Sterujemy:
Strzałki – Aby przechylić działo w prawo lub w lewo sterujesz strzałkami kursora.
Z – Wystrzał

Po lewej stronie u góry ekranu widoczne są zdobyte punkty. Na dole po prawej stronie ekranu wyświetla się ilość samolotów do zestrzelenia oraz ilość Twojego życia w postaci kul armatnich.

Aby rozpocząć wciśnij Play i Start Game.

Trzymam Kciuki… Powodzenia życzy Wam BoBIBoBI

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie i Gry dla Dzieci