GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Slacking: Dzień Mamy

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Slacking: Dzień Mamy (Mother’s Day Slacking) – to gra dla sprytnych dzieci. Dzień mamy to niesamowite wydarzenie dla każdego dziecka bo każdy z nas ma mamę nawet BobiBobi:). Wtedy udowadniamy jak bardzo kochamy naszą mamusię wręczając jej własnoręcznie wykonaną laurkę, kwiatuszek lub zwyczajnie ją przytulając czy całując.

Nie daj się złapać! Jest Dzień Mamy i nasza Sarah spędza dzień wspólnie z mamą. Każda mama zasługuje na taki wyjątkowy dzień, dlatego Sarah przygotowuje dla niej masę niespodzianek. Niestety mama jest w domu i trudno jest zapakować prezenty tak, żeby mama nic nie podejrzewała. Pomóż Sarah to zrobić. Klikaj na zadania do zrobienia znajdujące się po prawej stronie ekranu gry, ale cały czas zerkaj na mamę. Sprawdzaj, czy nie zamierza patrzeć w stronę dziewczynki. Wtedy musisz szybko zamknąć mini grę i udawać, że nic się nie dzieje, inaczej przegrasz. Czasem będzie to sygnalizowane wykrzyknikiem, więc już wtedy zakończ grę. Sprawdź czy uda Ci się przejść wszystkie wyzwania i Sarah będzie mogła wręczyć mamie super prezenty. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

Dzieciom Udanej zabawy! A mamom Wszystkiego Najlepszego! życzy BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry dla Dziewczyn, Gry Nie Daj się Złapać, i Gry Święta