GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Dr. Daisy Pet Vet

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Dr. Daisy Pet Vet – To miła gierka dla miłośników zwierząt, a także dla tych którym los milusińskich nie jest obojętny. W grze przenosimy się do lecznicy dla zwierząt i wcielamy się w postać lekarki Dr. Daisy. Od tego momentu mamy, pełne ręce roboty. Zaczynamy w małej i słabo wyposażonej przychodni, której rozbudowa jest uzależniona od ilości zdobytych punktów. Daisy musi się więc mocno napracować, żeby w bardzo krótkim czasie obsłużyć jak najwięcej pacjentów. Musimy postawić prawidłową diagnozę i wiedzieć czy pacjentowi wystarczy zwykłe badanie czy potrzebna jest analiza w laboratorium albo rentgen. Jest to bardzo ważne, bo aby przejść na wyższy poziom musimy osiągnąć określony limit punktów. Jeżeli ktoś chce w przyszłości zostać lekarzem weterynarii ta gra jest okazją do sprawdzenia się w zawodzie:).

W tej grze sterujemy myszką klikamy tam gdzie ma iść nasza Pani Doktor Daisy. W tym przypadku na chorego zwierzaka, potem jedziemy z nim na wózku pod recepcję, następnie na stolik w celu zbadania, podajemy lek i zwierzaczek zdrów. Musimy jednak pamiętać aby uzdrowić chorego w jak najkrótszym czasie o czym informuje nas jego wskaźnik czasu – nasz pupil ma go coraz mniej więc spieszmy się i postawmy czym prędzej diagnozę.
Tymczasem gdy my zajmujemy się jednym chorym w poczekalni rośnie kolejka, więc aby temu zapobiec musimy działać szybko.
Czas – każdego dnia musimy obsłużyć odpowiednią liczbę pacjentów – czas ucieka nam w lewym górnym rogu gry. Goal – wymagana ilość punktów,
Score – twoja liczba punków,
Expert – tyle lub więcej punktów możesz zdobyć działając bardzo szybko,

Play Game i OK – aby rozpocząć grę,

Powodzonka! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Symulacje i Gry Zwierzęta