GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Sami’s Spa Shop

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Sami’s Spa Shop – to gierka, w której naszym zadaniem jest prowadzenie SPA. Przychodzą do nas różnego rodzaju klienci, którzy chcą się upiększyć lub poczuć się lepiej. W naszym Spa zapewniamy im najlepszą obsługę w mieście, a więc ciężko pracujemy, jednak po pracy może my też będziemy mogli poleniuchować w basenie. Byłoby fajnie, ale póki co prowadzimy biznes.

A Wy byliście kiedyś w Spa? A może chociaż na siłowni lub na basenie? Taki wypad jest bardzo relaksujący, dlatego warto od czasu do czasu zafundować sobie taką rozrywkę, a może masaż lub maseczka dla dziewczyn?

Start – aby rozpocząć grę,

Staraj się aby klienci Twojego lokalu byli zadowoleni. Naszym zadaniem jest obsługiwanie przychodzących osób np. zaprowadzenie do odpowiedniej kabiny (sauny, na fotel z masażem, solarium), podanie olejku, napoju itd..

Sterowanie – myszką:

Aby klient / klientka znalazła się w odpowiednim pomieszczeniu po prostu klikamy na nią i nie puszczając przeciągamy w dane miejsce.

W każdy z leveli mamy do obsłużenia odpowiednią ilość osób. Czy zadanie jest wypełnione w każdym levelu informuje nas pasek Mission.

Level – aktualny poziom,
Score – liczba zdobytych punktów.

A jeśli lubisz gry z Sami to zapraszam na Herabatkę u Sami

Miłej zabawy! BobiBobi 🙂

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Symulacje