GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Fashionista Daring Diva

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Fashionista Daring Diva –  Lubisz modę i eksperymenty z trendami? Moda to dla Ciebie coś więcej niż fajne ciuchy? Moda to styl życia i sztuka. Jeśli zgadzasz się z powyższym to ta gra spełni Twoje oczekiwania.

Poznaj naszą uroczą modelkę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie zabawy modą. Nie obędzie się bez szaleństwa zakupowego. Wskakuj z wirtualny świat i daj się poznać, jako stylistka pierwszej klasy. Zacznij zabawę do wyboru kosmetyków i wykonania za ich pomocą cudownego makijażu na naszej modelce. Korzystaj z pudrów, podkładów, cieni do powiek, tuszy i pomadek do ust. Potem przejdź do ubrań. Na pewno znajdzie się tu mnóstwo rzeczy godnych uwagi, ale musisz wybrać, to co najbardziej Ci się podoba. Nie zapomnij o dodatkach i akcesoriach, które uzupełnią look. Cała reszta zależy od Ciebie i Twojej wyobraźni. Nie bój się jej, bo dzięki niej tworzysz nową jakość.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Fryzjer, Gry Makijaż, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Symulacje, i Gry Ubieranki