GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Jedzonko Komu, Komu?

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Jedzonko Komu, Komu? (Snack Time) – zapewne lubicie gry dla dzieci w których głównymi postaciami są nasi milusińscy. Nie inaczej jest w tej grze zręcznościowej gdzie bohaterami są miłe zwierzątka. Czy to leśne, dzikie czy domowe – każde z nich potrzebuje odpowiedniego jedzonka. A więc nie ma na co czekać trzeba dokarmić biedne zwierzaki.

Ogólnie zwierzątka (zwłaszcza dzikie) dbają o swoje pożywienie same, a czasem nawet zdobywają jedzenie dla swoich dzieci. Bywa jednak tak, że to człowiek musi dokarmić spragnione jedzenia zwierzę – w zimie, w złych warunkach atmosferycznych i w innych przypadkach wynikających z natury lub z winy człowieka (np. wycinka lasów).

A wracając do gry to zapewne wiecie, że Piesek z miłą chęcią zje mięsko i kości, Kotek – rybkę, mleczko ale także i mięsko, Owieczka i Kózka – sianko i trawę, Ptaszek – ziarna, pestki, jeżyny, Szop – rybkę, mięso, kości i jeżyny, a Wilk podobnie jak piesek pozostanie przy kościach i smakowitym mięsku.

Meet the Animals czyli zapoznaj się ze zwierzątkami i zobacz co lubią jeść.
Tryby gry – do wyboru mamy 3 tryby gry: Ease – łatwy, Medium – średnio trudny i Hard – trudny.

Sterujemy – myszką. Najeżdżamy na spadające jedzenie i zamieniamy je, tak aby każdemu przypasować to co lubi.

Miłej zabawy w dokarmianie! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry Zbieranie i Łapanie, Gry Zręcznościowe, i Gry Zwierzęta