GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Wiosenne Trendy Księżniczek

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Wiosenne Trendy Księżniczek (Princesses Dreamy Spring Trends) – Wiosna kocha porządki. Gdy słonce zaświeci w okna, od razu widać, że warto je przeczyścić. To samo się tyczy szafy z ubraniami, która straszy minionymi trendami. Spójrz, co warto odłożyć, a co lada chwila będzie królowało na wybiegach?

Elsa i Vaiana tworzą paczkę przyjaciółek. Rozumieją się i znają na modzie. I dlatego to one pokażą nam swoje pełne ubrań szafy. Szafy, które już są gotowe do otwarcia nowego sezonu wiosenno-letniego.  Wypróbuj tego wszystkiego w trakcie tworzenia stylizacji dla Elsy i Vaiany.  Ciesz się świeżym, nowym wiosennym makijażem, który wykonasz z dostępnych kosmetyków. Rozkoszuj się wyrazistymi, niebieskimi, zielonymi i fioletowymi odcieniami. Nie bój się i dodaj swój ulubiony kolor szminki. Przejrzyj szafę, aby wybrać wiosenne propozycje w szykownym boho lub uroczym, pastelowym stylu. Wybierz swoją ulubioną torbę na wiosnę i bądź kreatywna zdobiąc ją w wyjątkowy sposób.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Makijaż, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Symulacje, i Gry Ubieranki