GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Dekorowanka: Na Poddaszu

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Dekorowanka: Na Poddaszu (Roof Room Decoration) – Każde z dzieci marzy o tym aby mieć swój pokój na poddaszu. Nie wiadomo tak do końca co w tym jest tak naprawdę fajnego, ale sam o takim pokoju zawsze marzyłem:). Może to, że nie ma zwykłych okien i widać tylko niebo, a może dlatego, że pokój jest tak naprawdę odizolowany od reszty domu i nikt nie będzie nam w nim przeszkadzał. Taki pokój to fajna sprawa, ale tylko nieliczne dzieci mogą dostąpić tego zaszczytu i są naprawdę szczęściarzami:).

Ale nie ma się czym martwić, bo już teraz wszystkie dzieci chcę zaprosić do fajnej gry dla dzieci, a w szczególności dziewczynki, które lubią przystrajać wnętrza i dekorować.
W tej grze marzenia staną się rzeczywistością – zostań prawdziwym dekoratorem wnętrz i zaprojektuj swój pokój na poddaszu według własnego gustu i uznania. Sporo ciekawych elementów wystroju i ciekawe kolory sprawią, że nie będziesz się nudzić w tej wciągającej gierce. Zacznijmy więc od dachu – możesz zmieniać okna przez które wpadają cudowne promyki światła, możesz zmienić i dopasować lampy według własnego życzenia. Łóżko to podstawa każdego pokoju – a więc wybierz najlepsze dla siebie, a jeśli lubisz mieć w pokoju fotel do czytania lub przyjmowania gości nic prostszego – wybierz odpowiedni. Dobieraj lampy, regały, półki kwiatki i mnóstwo innych rzeczy – uczyń ten pokój Twoim wymarzonym!

Sterowanie – przy pomocy myszki – wybieramy zestaw rzeczy, a następnie jedną z nich do naszego pokoju.

Dzieciaki! Życzę Wam Wspaniałej Zabawy w Dekorowanie!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki i Gry dla Dziewczyn