GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Papa’s Hot Doggeria

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Papas Hot Doggeria (Papa’s Hot Doggeria) – Zapraszamy wszystkie zgłodniałe dzieciaki na wspaniałe hotdogi Papy. Z tej gry dla dzieci nauczymy się jak przygotowywać hotdogi w prawdziwej Hot Doggerii w której obsługujemy przychodzących klientów.

Na początku gry jak zawsze w grach Papy wybieramy jednego z bohaterów, w którego będziemy się wcielać: Taylor, Peggy lub własna – stworzona przez Ciebie postać (wybierasz imię, płeć i wygląd – kolor włosów, kolor oczu i inne parametry – naprawdę dużo opcji). Gdy już wybierzemy bohatera rozpoczynamy przygodę i to gdzie…? Na stadionie! Bo gdzie najlepiej „pójdą” nam hot dogi jak nie na stadionie, gdzie pełno kibiców i każdy by coś przekąsił.

Rozpoczynamy więc zabawę w Hot Doggerii gdzie będziemy wykonywać szereg zadań począwszy od przyjęcia zamówienia od przychodzących klientów, poprzez przygotowanie hotdogów i dodatków aż do podania ich klientowi. Gdy tylko pojawi się pierwszy klient od razu przyjmujemy od niego zamówienie Take Order.

Order Station – miejsce gdzie zbieramy zamówienia,
Grill Station – grilowanie,
Build Station – przygotowywanie hot doga zgodnie z zamówieniem,
Pop Station – preparowanie dodatków.

W każdym z poziomów przechodzimy przez kolejne etapy aby na końcu podać gotowego hot doga naszemu stadionowemu gościowi, który to oceni wynik naszej pracy.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Realizujemy kolejne zamówienia i wykonujemy zadania.

Dobrej „HotDogowej” Zabawy! życzy Wam… BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Restauracja i Gry Symulacje