GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Robinson Hotel

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Robinson Hotel – w tej grze razem z Kathy Robinson prowadzimy hotelowy biznes. A zaczęło się to tak: Kathy odwiedzała swojego schorowanego dziadka w szpitalu. Podczas wizyty Kathy dowiedziała się, że dziadek ze względu na swój stan zdrowia nie może już prowadzić hotelu. W związku z tym poprosił swoją wnuczkę, aby go zastąpiła. Kathy zawahała się, jednak po namyśle zgodziła się:). Obserwowała przecież przez tyle lat jak dziadek radzi sobie z prowadzeniem hotelu i zna się na tym. Jest jednak pełna obaw, bo teraz wszystko będzie spoczywało na jej głowie. Co z tego wyniknie? Sprytna Kathy na pewno da radę, jednak to my musimy jej w tym pomóc.

I tak każdy dzień (level) przynosi nowe zadania i nowych gości do naszego hotelu. Na początek lokujemy naszych gości w hotelowych pokojach, a jeśli zechcą podajemy kawę, gazetę lub zapraszamy do salonu na TV. Na koniec pobytu oczywiście rozliczamy i wymeldowujemy naszego gościa.
Każdego dnia naszym zadaniem jest obsłużyć odpowiednią liczbę gości i zarobić odpowiednią ilość pieniędzy Goal. Zarobione pieniądze w levelu oznaczone są jako Money.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Klikamy i przeciągamy klienta, kawę, gazetę itd.. na odpowiednie miejsce.

A jeśli lubisz gry w których mamy doczynienia z hotelem to koniecznie musisz zagrać w Jane’s Hotel lub Dog Hotel

Powodzonka! Kathy i jej hotel czekają na Twoją pomoc… BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Symulacje