GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Box Office

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Box Office – gra przenosi nas do kina, a dokładnie do kasy kinowej z biletami gdzie znajdziemy także wiele smakołyków kinowych takich jak: popcorn, sok itp.. Do naszego miejsca pracy przychodzi wielu, mniej lub bardziej wymagających klientów, a naszym zadaniem jest zadbać o to, aby byli zadowoleni. Jeśli tego dokonamy możemy spokojnie liczyć na zapłatę, a w konsekwencji na niezły dzienny utarg. W każdym levelu musimy zdobyć wymaganą ilość pieniędzy, aby przejść dalej.
Za zarobione pieniążki oczywiście rozwijamy swój biznes poprzez udoskonalanie swojego miejsca pracy, np. dokupujemy nowe, fajne filmy, zaopatrujemy się w maszynkę do lodów i większe pojemniki na popcorn i picie, sprzedajemy droższe bilety dla Vipów itp.

Play – aby rozpocząć grę,
Sterujemy – myszką – klikamy tam gdzie ma iść nasz bohater.

Zatem powodzenia! Czeka nas aż 10 poziomów w tej ciekawej i oryginalnej grze…

Powiem Wam tylko, że sam nie jestem zwolennikiem jedzenia ani picia w kinie czegokolwiek. Jednak potrafię zrozumieć tych którzy to robią:), zwłaszcza podczas komedii kiedy jest głośno i wszyscy się śmieją. Ale ciężko pogodzić się z faktem kiedy na smutnym, poważnym filmie ktoś zagryza chipsa lub popcorn tuż za uchem;) – Nieładnie!

Miłej zabawy! BobiBobi 🙂

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Symulacje