GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Restaurant Makeover

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Restaurant Makeover – nasza bohaterka Audrey próbowała już w swoim życiu różnych zawodów, jednak najbardziej ciągnęło ją zawsze do prac restauracyjnych. Tak się stało i tym razem – Audrey akurat poszukiwała pracy gdy pojawiła się oferta pracy z restauracji.. Wydawałoby się marzenie Audrey zaczyna się spełniać… Nic bardziej mylnego. Szybko okazało się, że restauracja gdzie zatrudniła się Audrey wymaga na początek generalnego remontu.
Twoim zadaniem jest pomóc Audrey doprowadzić lokal do porządku, sprawić aby przynosił on dochody, no i przede wszystkim wprawić w zadowolenie trochę podłamaną Audrey. Czy nasza bohaterka odniesie sukces? Wszystko jest w Waszych rękach. Pomóż Audrey z całym tym bałaganem, czyść, odkurzaj i zmywaj co trzeba, naprawiaj krzesła i światła, aby w kolejnym kroku zająć się rzeczami przyjemniejszymi takimi jak wybór dekoracji i wymyślanie nowego menu do restauracji. Audrey bardzo liczy na Twoją pomoc! Nie zawiedź jej!

Sterowanie – palcem na tablecie, myszką na komputerze.

Powodzenia! BB

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Restauracja, i Gry Symulacje