GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Gdzie Piekarzy Sześciu…

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Gdzie Piekarzy Sześciu… (Knead for Speed) – oj nie tak to szło:) Przysłowie mówi:

Gdzie kucharek sześć,
Tam nie ma co jeść…:)

W tej grze dla dzieci oczywiście tak nie będzie bo nad dobrym imieniem naszej kuchni czuwa aż sześciu znakomitych kucharzy, a raczej piekarzy no i oczywiście całą akcję nadzorujemy my sami:).
Zatem pozostaje nam zapoznać się z kuchnią i możemy ruszać w tą kulinarną przygodę. Naszych sześciu kucharzy to bracia, którzy postanowili otworzyć swój własny piekarniczy biznes.

I tak:
– Dwóch piekarzy dba o to aby pod ręką ciągle było nowe ciasto – czyli odmierzają, miksują i podają dalej.
– Kolejni czterej piekarze mają zadania: obracanie, ugniatanie, wałkowanie, przycinanie formą i wkładanie do pieca. Nie wszyscy oczywiście zawsze są zatrudnieni przy robieniu placków, ale każdy z nich liczy na Twoją pomoc, aby „popchnąć” zadanie dalej.
Do dyspozycji mamy aż 4 piece, miejsce do wysyłania i kosz – w razie niepowodzenia np. gdy surowe ciasto za długo leży, gdy zapomnimy je wyciągnąć z piekarnika itd..

Na wykonanie zadania mamy określony czas, a zadanie w każdym z leveli to upiec pewną liczbę różnych placków. Czy podołasz temu zadaniu mając do dyspozycji aż sześciu sprytnych fachowców?

Sterowanie odbywa się przy pomocy myszy. Klikamy na tego piekarza, który aktualnie ma zająć się ciastem aby wykonał swoje zadanie i przekazał ciasto dalej.

Życzę Wam cudownej zabawy i udanych wypieków! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Symulacje