GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Papa’s Taco Mia

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Papas Taco Mia (Papa’s Taco Mia) – to kolejna odsłona gry z bohaterami restauracji Papa. Tym razem z naszymi kucharzami pracujemy w barze szybkiej obsługi i naszym klientom serwujemy Tacos czyli smaczne meksykańskie danie. Na początku do pomocy wybierasz bohatera: Mitch lub Maggie, a następnie wraz z jednym z nich obsługujesz przybywających do naszego baru klientów. Przyjmuj zamówienia, przygotowuj dania i spraw aby Twoi klienci byli w 100 % zadowoleni:). Z czasem będziesz mógł rozwinąć swój biznes i odblokować wiele świetnych i przydatnych dodatków jak np. nowe sosy do potraw czy inne składniki.

Sterujemy – przy pomocy myszki.

Podobnie jak w Papa’s Burgeria tu także mamy działy:
Order Station – tu przychodzą klienci, a my zbieramy zamówienia Take Order. Gdy zbierzemy zamówienie zawieszamy je na „poczekalniowym” sznureczku (przygotowane zamówienie łapiemy i przeciągamy na górę ekranu). Następnie przechodzimy do sekcji Grill Station.
Grill Station – na tym etapie bierzemy patelnię i podsmażamy farsz. Najpierw jednak przeciągamy obecne zamówienie na miejsce z prawej strony ekranu gry gdzie będzie dla nas zdecydowanie lepiej widoczne. Gdy już podsmażymy mięsko przechodzimy do sekcji Build Station.
Build Station – w tej sekcji „tworzymy” kanapki Tacos – oczywiście wszystko ściśle według zamówienia: to co trzeba i w dobrej kolejności. Musimy się także spieszyć aby nie dać naszym klientom powodów do niepokoju. Gdy danie gotowe dołączamy do niego zamówienie i czym prędzej pędzimy podać je wyczekującemu klientowi.

Play – aby zacząć grę, następnie klikamy jedną z karteczek „Choose a Slot” aby wczytać lub zacząć nową grę. W kolejnym etapie wybieramy Mitcha lub Maggie i podajemy swoje imię „Enter your name below” i klikamy Continue.

Zobacz także:
Papa’s Pizzeria
Papa’s Burgeria

Powodzenia! Twoja meksykańska przygoda z Tacos czeka!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Restauracja i Gry Symulacje