GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Dzidziuś Królewny Śnieżki

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Dzidziuś Królewny Śnieżki (Snow White Baby Bath) – Kto by się spodziewał, że córeczka Śnieżki może być takim brudaskiem?

Może te chęci na psoty to wpływ krasnoludków? A może tak to już jest z dziećmi, że nie umieją długo być czyste? Na szczęście nie tylko brudzenie się jest fajne. Kąpiel też jest okazją do zabawy i radości. Przygotuj pachnącą i bąbelkową kąpiel dla dzidziusia. Wybieraj potrzebne rzeczy z półek, które są ustawione wokół i przeprowadź zabiegi higieniczne i pielęgnacyjne, aby nasza mała podopieczna znów była czysta i pachnąca. Bez tego nie ma nawet, co marzyć o wyjściu gdziekolwiek w nowej i ładnej sukience, a która czeka pośród innych w szafie na założenie. Czy córeczka Śnieżki ma tak samo mleczną cerę, jak mamusia i czy jest do niej podobna? Jeśli tylko uda nam się ją wykapać i ubrać to na pewno zobaczymy to na własne oczy.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy Bobibobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Pielęgnacja, Gry Symulacje, i Gry Znane Postacie