GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Charm Farm

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Charm Farm – niesamowicie kolorowa gra, która przeniesie was do Magicznego Lasu. Będziecie w niej zamieniać małą wioskę w krainę pełną szczęśliwych mieszkańców, magii, a także przyjaźni!

Jesteście gotowi na potężną dawkę magii? Oby, bo w tej grze wszystko będzie zależało właśnie od niej. Otóż w magicznym Lesie rzeczy nie mają się najlepiej i potrzebna będzie pomoc jakiegoś czarodzieja. Jakiegoś? O nie, właśnie WAS! Rozbudowujcie domki, rozwijajcie osadę, zgłębiajcie niesamowite tajemnice i poznawajcie coraz to nowych barwnych mieszkańców Magicznego Lasu. We wszystkim pomogą wam przezabawne stworki o nazwie Shmoo, które po zaczarowaniu szybko wykonają wasze polecenia. W Charm Farm czeka na was wiele wyzwań, nowych postaci i bonusów, które zagwarantują wam frajdę aż do samego końca. Zaproście do gry też swoich przyjaciół, którzy mogą zostać waszymi sąsiadami i bawcie się dobrze razem z nimi!

Sterowanie – myszką lub palcem,

Udanej zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry MMO, Gry Multiplayery, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Strategiczne, i Gry Symulacje