GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Miejskie Wyzwania

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Miejskie Wyzwania (Twisted City) – Poruszanie się po drogach nie jest w sumie trudne, jeśli się tylko wie, gdzie się podąża i jaki jest cel podróży. Jeśli cel podróży jest wyznaczony to jeszcze zostaje wiedzieć, którędy jechać i włączyć silnik autka.

Miejskie Wyzwania to zakręcona gra. W tych okolicach nie ma bowiem logicznej sieci dróg. Każdy odcinek jest położony osobno i nie łączy się z innymi. Początek podróży jest wiadomy. Koniec i cel podróży też poznamy na początku każdego etapu. A drogę między tymi miejscami musimy sobie ułożyć sami. W przeciwnym razie nikt i nigdzie nie dojedzie. Przyjrzyjcie się układowi dróg i tras na mapie. Jak wyglądają skrzyżowania i zakręty. Należy je poprzestawiać, klikając w każdy odcinek. Zaplanuj sobie trasę z tych puzzli i klikaj, aż utworzy się ciąg komunikacyjny. Gdy się to stanie to nasi mieszkańcy ruszą. Jedni do pracy, inni do szkoły. Wsłuchaj się w ich prośby i pamiętaj, że czas płynie i nikt nie lubi się spóźniać. Jeśli nie zdążysz, przed jego upłynięciem, etap nie będzie zaliczony.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Szerokiej Drogi życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry Logiczne, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Puzzle, Gry Układanki, Gry Znajdź Drogę, i Gry Zręcznościowe