GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Malowanka Wesołe Pieski 2

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Malowanka Wesołe Pieski 2 – Wesołe Pieski znów w akcji:) i zapraszają do gry – ta gra dla dzieci zabierze Cię do zabawnej szczenięcej krainy gdzie razem z pieskami będziesz mógł bawić się w beztroskie kolorowanie. Nasze szczeniaczki tym razem biegają, skaczą, bawią się Frisbee, a kąpiel w ogrodowej wanience jest prawdziwą frajdą. Dołącz do nich, kliknij Graj i zacznij zabawę w kolorowanie wesołych pupili.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Kliknij na paletę barw poniżej obrazka aby wybrać kolor, a następnie kliknij miejsce, które chcesz pomalować.

Drodzy Rodzice! Jak ważne dla naszych maluchów są gry dla dzieci świadczy popularność malowanek i prostych gier edukacyjnych. Do takich gier niewątpliwie należą Wesołe Pieski – zarówno część pierwsza Malowanka Wesołe Pieski jak i druga Malowanka Wesołe Pieski 2. W tych grach dzieci mając do dyspozycji cały szereg barw mogą się wykazać wyczuciem kolorów, dobrym smakiem, jednocześnie spędzając czas bezpiecznie, nie narażając się na pobrudzenie farbami wśród radosnej trójki szczekających pupili.

Miłej i kolorowej zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry BobiBobi, Gry Kolorowanki, i Gry Zwierzęta