GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

My Little Pony: Avatar Maker

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

My Little Pony: Avatar Maker  – Kucyki My Little Pony już dawno podbiły serca dziewczynek na całym świecie. Nic dziwnego, bo są słodkie, odważne i mają mnóstwo przygód.

Jeśli znasz świat kucyków Pony to wiesz, że jest ich bardzo dużo i uwielbiają się bawić. Niektóre są bardziej popularne a inne troszkę mniej są znane. Ale wszystkie są wspaniałe. Jeśli wiesz, że mogłabyś stworzyć najfajniejszego avatara pony to nie musisz dłużej czekać na szansę sprawdzenia swoich sił. Szansa przyszła sama i w postaci tej gry, daje Ci do ręki narzędzia umożliwiające spełnienie tych marzeń. Nakładaj na zarys postaci różne fryzury i kolory. Zmieniaj kształt i kolor oczu. Wybierz fajne ciuchy. Innymi słowy popuść wodze fantazji i stwórz nową postać. Super zabawa dla każdej fanki My Little Pony i szansa na rozwój twórczości i wyobraźni. Nie przegap i baw się dobrze!

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BoboBobi!

 

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry dla Dziewczyn, Gry My Little Pony, Gry Ubieranki, Gry Zwierzęta, i Zabawy dla Dzieci