GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Zwierzaki Słodziaki

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Zwierzaki Słodziaki (Momo Pop) – Czy zielony wąż dusiciel może być uroczy? Oczywiście tylko w bajkach i w przeuroczej prezentowanej grze. To zresztą nie jedyny słodziak w tej grupie. Jest ich tu całkiem sporo.

A co one tu robią? Czekają na Ciebie i Twoją wolną chwile aby razem się pobawić. Wizerunki Zwierzaków Słodziaków umieszczone są na kostkach, które w przypadkowy sposób ułożone są na polu gry. Twoim zadaniem jest uzbierać, jak najwięcej punktów przy ograniczonej ilości ruchów. Aby więc zminimalizować ich ilość postaraj się przemyśleć kolejne ruchy. Chcąc zdobyć punkty musisz ustawić w jednym rzędzie trzy takie same obrazki. Gdy to zrobisz, wtedy one znikają i robią miejsce na kolejne klocki. Czasem Twój jeden ruch spowoduje efekt domina i kolejnych parę linii utworzy się i zniknie samo a Ty zarobisz na tym kolejne punkty. Jeśli widzisz szansę na utworzenie linii złożonej z większej ilości takich samym rysunków, nie omieszkaj tego wykorzystać. Myślenie i zabawa razem to idealna para.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Puzzle, Gry Trzy w Linii, i Gry Zwierzęta