GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Domek dla Pupila

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Domek dla Pupila – Prawdziwa przyjaźń nie zna ceny ale trzeba o nią dbać i troszczyć się. Jeśli chcesz mieć wiernego druha w swoim psiaku, pokaż mu, że Ci zależy na jego szczęściu.

Los uśmiechnął się do Ciebie. Masz przed sobą okazję poznać się z przeuroczym psiakiem. Może on być Twoim przyjacielem. Wystarczy, że go przygarniesz.  Masz jeszcze dodatkowo okazję stworzyć swojego wymarzonego pupila. Wykreuj go korzystając z dostępnych opcji wyglądu, w tym koloru sierści, oczu i kształtu ogonka. Wyprowadź swojego psiaka na spacer, aby pobawił się piłeczką, a gdy będzie odpoczywał po udanej gonitwie, Ty zajmij się zbudowanie dla niego wygodnego lokum. Na pewno stworzysz idealne miejsce dla swojego pupila. A czy pokusisz się o ubranie swojego szczeniaka w fajne psie ciuszki i akcesoria? Wśród tych wielu rzeczy znajdziesz coś dla niego. Udanego spaceru.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry dla Chłopców, Gry dla Dzieci, Gry dla Dziewczyn, Gry Kolorowanki, Gry Zwierzęta, i Zabawy dla Dzieci