GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Fitz Puzzle

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Fitz Puzzle – w tej gierce na początek wpisz swoje imię w polu New Player i kliknij Accept. Gdy już to zrobisz będziesz mógł zagrać w super gierkę (kliknij Play Online), w której Twoim zadaniem będzie ułożenie co najmniej 3 jednakowych elementów obok siebie. I mamy tam różne figurki np. gwiazdki, koniczynki, romby itp.. Chodzi o to aby tak zamieniać elementy z sąsiadami, aby np. obok siebie znalazły się 3 lub więcej gwiazdek – wtedy gwiazdki znikną. Mało tego, aby przejść level musimy pozbyć się z planszy niebieskiego (a w kolejnych planszach innego) koloru. Tzn. gdy zamieniane elementy będą tworzyć ciąg 3 lub więcej i będą akurat na niebieskim tle to tło to zmieni się na białe. Dlatego trzeba się nieźle nagłowić, żeby akurat na tym polu zbijać elementy.

W kolejnych planszach poziom trudności wzrasta – pojawiają się inne kolory, inne kształty elementów itd.. Zasady jednak się nie zmieniają – musimy ułożyć co najmniej trzy elementy obok siebie.

Gdy ukończymy level klikamy Next Level i rozpoczynamy nową przygodę.

Zagrajcie z przyjaciółmi na zmianę i zobaczcie kto z Was dojdzie do wyższego poziomu, a Tym samym zdobędzie większą ilość punktów.

Sterujemy – przy pomocy myszki.

Powodzenia! życzy Wam wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Trzy w Linii