GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Unmatch the Candies

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Unmatch the Candies – Głodni cukierków? Godni rozrywki? Gotowi na wyzwania i ćwiczenia dla głowy? Zapraszamy i łamanie głowy na czas i wysilanie szarych komórek.

Znacie gry typu Trzy w Linii? Fantastycznie. Tam zabawa polega na tym, aby w jednej linii ustawić co najmniej trzy takie same kształty, kolory lub obrazki. Odwódźcie teraz myślenie o 180 stopni. Może świat nie staje na głowie, ale w tej grze linia złożona z trzech takich samych kolców nie jest mile widziana. Nawet dwa takie same klocki obok siebie to już jest za dużo. W tej grze takie ustawienia będą na początku a twoim zadaniem jest poprzestawianie cukierków, aby nigdzie nie było stojącej obok siebie pary a już tym bardziej większej grupy. Pierwszy etap, klasycznie dość łatwy ale potem… Potem może nadal jest słodko, ale już nie tak prosto. A czas? Czas płynie i zmusza do skupienia się na zadaniu. Do dzieła.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

 

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Logiczne, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Puzzle, i Gry Trzy w Linii